فروش پاستیل عمده | مرکز فروش عمده انواع خوراکی

در گروه شیرینی جات، محصولات بسیاری جای می گیرند که یکی از محبوب ترین نوع این شیرینی ها که از شکل ظاهری متنوعی نیز بهره برده است، پاستیل می باشد. پاستیل از گروه خوراکی هایی است که این ویژگی یا مشخصه ها را در خود جای داده است:

 • از مزه شیرینی برخوردار می باشد.
 • در تنوعی از رنگ ها می توان آن را در بازار فروش مشاهده کرد.
 • از ترکیب موادی همچون شکر، برخی از افزودنی های خوراکی و هم چنین ژلاتین تولید گشته است.
 • در اشکال متنوع و فانتزی عرضه شده است.
 • در بسته بندی های متعدد اعم از بسته های کوچک تا متوسط جای گرفته است.
 • شیرینی مناسب همه گروه های سنی محسوب می شود.
 • طعم های مختلف و خوشمزه ای را به خود اختصاص داده است.

هم چنین در مورد نحوه فروش این خوراکی دلچسب و مورد پسند باید گفت که فروش پاستیل عمده در عمده فروشی های محصولات خوراکی نیز به مشتریانی که خواستار تهیه آن در حجم های بالا هستند صورت پذیرفته و در این سیستم فروش، قیمت به صورت عمده به پای مشتریان تمام خواهد شد.

فروش پاستیل عمده | مرکز فروش عمده انواع خوراکی

انواع پاستیل

انواع پاستیلدر بازار فروش پاستیل می توان انواعی از این گونه ها را دید و به اختیار یکی را جهت خرید انتخاب کرد:

 1. انواع پاستیل ایرانی
 2. انواع پاستیل خارجی

گفته می شود که هر یک از انواع مورد نظر از این محصول، متشکل از برند های متعددی برای فروش می باشند و محصولات بسیار مناسب و مشتری پسندی را به بازار ارائه داشته اند.
ضمن این که باید گفت انواع این محصولات به دو صورت کلی در بازار به فروش می رسند که این دو عبارت هستند از:

 • پاستیل فله
 • پاستیل بسته بندی

قابل ذکر است که برخی از پاستیل های بسته ای در ظرف مخصوص پاستیل جا سازی شده و به فروش می رسند.

در این حالت می توان بیان داشت که قیمت پاستیل کیلویی یا همان پاستیل فله دارای تفاوت هایی با پاستیل بسته بندی شده می باشد که جهت دسترسی به یک قیمت مناسب، می توان از طریق فروشندگان مجاز که در عرصه خرید و فروش عمده پاستیل فعال می باشند، اقدامات لازم را به عمل آورد.

ارائه انواع مدل های پاستیل در ایران

ارائه انواع مدل های پاستیل در ایراندر حال حاضر پاستیل ایرانی تحت برند های متعددی به بازار عرضه شده است که از بهترین و قدیمی ترین برند ها که به تجربه و تخصص کافی در حیطه تولید پاستیل و سایر محصولات شیرینی دست یافته است، برند شیبا می باشد.
این برند برای همه افرادی که علاقمند به این محصول می باشند و حداقل یک بار پاستیل را مورد مصرف قرار داده اند، نامی آشنا می باشد. در خصوص برند مورد نظر می توان بیان داشت که به ارائه انواع مدل های جدید از این محصول پرداخته و آن ها را ضمن ارتقای کامل، به بازار روانه ساخته است.

لذا خریداران عمده که درخواست سفارش و خرید این محصول با برند مورد نظر را دارا می باشند، می توانند به نمایندگی فروش پاستیل که در سایت پیش رو نیز وجود دارند و فعالیت فروش را به انجام می رسانند، مراجعه نموده و محصولات با کیفیتی را از آن ها تحویل بگیرند.

خریدار عمده پاستیل و شکلات

خریدار عمده پاستیل و شکلاتهر یک از خریداران عمده پاستیل و شکلات با مراجعه به نمایندگی پاستیل فله ای می توانند حجم بالای سفارشات خود را از این طریق به ثبت رسانده و در نهایت از محصولاتی مطمئن و قیمت مناسب بهره مند شوند.
اگر خریداران مورد نظر از صنف فروشگاه ها محسوب می شوند، هم چنین می توانند خرید استند پاستیل را از نمایندگی های موجود درخواست کرده تا نمایندگان نیز اقدام به تهیه و در نتیجه تامین آن ها نزد مشتریان نمایند.

لازم به ذکر است که در این حالت، منافع عمده ای نیز عاید مشتریان خواهد شد. مانند:

 • قیمت تمام شده برای آن ها از قیمت پاستیل در بازار کم تر خواهد بود.
 • در نتیجه سود هایی را برای خریداران در بر خواهد داشت.
 • هم چنین از این طریق، سفارش و خرید در مدت زمان کم تری انجام می پذیرد.

معرفی بهترین برند های ایرانی پاستیل

معرفی بهترین برند های ایرانی پاستیلهر یک از شرکت های فعال در حوزه تولید محصولات شیرین نظیر پاستیل، شکلات، آبنبات و … با برند های متعددی در بازار ظاهر می شوند. برند های مورد نظر که عمدتاٌ از برند داخلی به حساب می آیند، محصولات درجه یکی را از خود در بازار به نمایش گذاشته و موجب شده اند تا شمار بالایی از خریداران به سمت آن ها روانه شود.

به طور کلی از برند هایی که محصولاتی نظیر پاستیل را به بازار عرضه ساخته و  از کیفیت تمام محصولات نیز بهره برده اند، می توان این نمونه ها را ذکر نمود:

 • پاستیل هاریبو
 • پاستیل آیدین
 • پاستیل شیبا
 • پاستیل ترش مارابو
 • پاستیل شیرین تک

گفتنی است که برای رفاه حال مشتریان و امکان برقراری سیستم فروش مناسب، تهیه هر کدام از این برند ها مثل پاستیل هاریبو از نمایندگی پاستیل هاریبو برای مشتریان فراهم گشته است.
هم چنین در مورد قیمت هر یک مانند قیمت پاستیل آیدین نیز این طور می توان گفت که این محصول نیز از نمایندگی های مرتبط با این برند، قابل دستیابی و خرید با سطح مناسب می باشد.

بزرگترین تولید کننده های پاستیل در ایران

بزرگترین تولید کننده های پاستیل در ایراندر زمینه تولید پاستیل در ایران، شرکت های بسیاری به فعالیت پرداخته اند که در قسمت های قبل نیز به برخی از برند ها اشاره کردیم. این شرکت ها با مدد از سال ها تجربه و تخصص در حوزه تولید، موفق به ارائه محصولاتی استاندارد و دلخواه مشتری به بازار شده و از بزرگ ترین تولید کنندگان ایرانی و البته موفق در این حیطه به شمار می روند که محصولات تولید شده خود را در بازار های فروش به وفور به عرضه رسانده اند.

بنا براین اگر شما به عنوان خریدار سری به پاستیل فروشی مشهد و هر کدام دیگر از شهر های ایران که بزنید و یا به عمده فروشی های مربوطه در این زمینه که مراجعه کنید، با تنوعی از محصولات در این حیطه رو به رو  شده و می توانید به راحتی حتی درخواست های خرید عمده خود را به انجام برسانید.

واردات بهترین پاستیل های خارجی

واردات بهترین پاستیل های خارجیدز زمینه خرید و فروش پاستیل در بازار ایران، انواعی از محصولات وارداتی با برند های خارجی دیده می شوند که مورد تقاضای بسیار از سوی خریداران جزیی و عمده قرار می گیرند.
لازم به ذکر است که این محصولات خارجی از طریق مراکز پخش پاستیل بانه وارد بازار ایران شده و سپس در جریان فروش وارد می شوند.
اما از برند های وارداتی که توسط مراکز پخش عمده پاستیل به بازار وارد شده اند، این محصولات می باشند:

 • پاستیل ویدال
 • پاستیل ببتو

در خصوص قیمت پاستیل ببتو و نیز قیمت پاستیل ویدال این موضوع قابل ذکر می باشد که این محصولات به دلیل این که از برند های خارجی محسوب شده و شامل هزینه های گمرگ شده اند، با درجه گران تری نسبت به محصولات ایرانی به فروش می رسند.
البته برخی از فروشندگان فعال در این زمینه، با فروش مستقیم و بی واسطه این محصولات، امکان خرید با قیمت پایین تر از قیمت بازار را برای مشتریان فراهم ساخته اند که از همین سایت می توان به آن ها دسترسی پیدا کرد.

پرفروش ترین مدل های پاستیل خارجی در ایران

پرفروش ترین مدل های پاستیل خارجی در ایراندر میان انواع پاستیل های موجود در بازار ایران، برخی از برند های عرضه کننده این محصول، خارجی بوده و در اشکال و مدل های متعددی به خریداران عرضه می شوند.

هم چنین در میان پاستیل های موجود که مربوط به برند های خارجی می باشند، نوعی از محصول دیده می شود که به درصد بالایی از فروش دست یافته و تقاضا برای خرید آن در سطح خوبی قرار دارد.
منظور از مدل مورد نظر که از پر فروش ترین پاستیل ها به شمار می رود، پاستیل لثه می باشد.

برای این پاستیل می توان این تعاریف را ارائه داد:

 • بر طبق الگوی کاملی از لثه و دندان انسان ساخته شده است.
 • دارای رنگ ترکیبی سفید و صورتی می باشد.
 • هم در برند های ایرانی و هم خارجی به بازار عرضه شده است.
 • به دلیل ظاهر جالبی که به همراه دارد، همواره مورد توجه خریداران مختلف واقع می شود.

عرضه انواع پاستیل بسته بندی مرغوب

عرضه انواع پاستیل بسته بندی مرغوبهمان طور که در قسمت های پیشین بیان شد، پاستیل ها به دو شکل فله و بسته ای در بازار فروش موجود می باشند. پاستیل های بسته ای از اندازه های متفاوتی تشکیل یافته و البته دارای یک مزیت عمده نسبت به پاستیل های بسته بندی می باشند و آن حفظ پاستیل ها از گرد و خاک و سایر آلودگی هایی است که ممکن است در فرآیند نگهداری این محصولات در مراکز فروش، گریبان آن ها را بگیرد.

اما در حالت کلی باید گفت که چه پاستیل کیلویی و چه پاستیل بسته بندی شده هر دو از این مزایا بهره برده اند:

 • با رعایت بهداشت کامل، در مراحل تولید قرار گرفته اند.
 • از مرغوبیت کافی جهت عرضه و مصرف برخوردار می باشند.
 • میزان شیرینی موجود در آن ها در حد متناسبی قرار دارد و از این رو ضرر خاصی را متوجه بدن نمی سازد.
 • هم چنین با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه می شوند.

بازرگانی خرید و فروش انواع پاستیل

بازرگانی خرید و فروش انواع پاستیلبا افزایش میزان عرضه و تقاضا برای محصولی مانند پاستیل، سود حاصل از آن نیز برای فروشندگان و افراد درگیر در خرید و فروش این محصول نیز افزایش پیدا کرده و در نتیجه تجارت و بازرگانی سودمند و مفیدی را برای هر یک از آن ها فراهم می آورد.
در نهایت نیز درآمد حاصل از تجارت این محصول به طرز چشم گیری با رونق رو به رو گشته و در وضعیت بازار تاثیر مثبت می گذارد. از همین موضوع می توان به این نتیجه دست یافت که انواع پاستیل در بازار فروش، با میزان خوبی از خرید و فروش رو به رو بوده و همین امر، تاثیرات بسیار مثبت دیگری را در فرآیند بازرگانی این محصول نیز به همراه می آورد.

مرکز فروش عمده پاستیل و انواع خوراکی

مرکز فروش عمده پاستیل و انواع خوراکیپاستیل ها از جمله خوراکی هایی هستند که با درصد کمی از شکر ساخته شده و از مزه شیرینی متناسبی بهره برده اند. به دلیل همین امر می توان گفت که این مدل از شیرینی برای بسیاری از افراد مورد پسند واقع شده و در نتیجه آن ها را به سمت خرید این محصول می کشاند.

اما برای خرید این محصول به صورت های مختلف اعم از خرید جزیی یا خرید عمده می توان از مسیر های متعددی اقدام نمود که از جمله آن ها عبارت هستند از:

 1. مراجعه به عمده فروشی های محصولات غذایی و خوراکی
 2. مراجعه به فروشگاه های عرضه کننده انواع تنقلات
 3. نمایندگی های فروش فعال در این حیطه

خرید آنلاین شکلات و پاستیل

خرید آنلاین شکلات و پاستیلجهت خرید و دسترسی به انواع شکلات و پاستیل که از طعم لذیذ و مدل های متنوع بهره برده اند، می توان از طریق مراکز خرید آنلاین اقدام کرد.
این مراکز با از بین بردن فاصله های خرید برای همه خریداران این امکان را فراهم می آورند تا به راحتی به ثبت سفارشات لازم اعم از سفارشات عمده از این محصول پرداخته و به دلیل حذف واسطه های خرید از این روش، انواع پاستیل ها و شکلات ها را با زیر قیمت بازار مورد تهیه و خریدارای قرار دهند.

لذا اگر شما نیز تصمیم به خرید محصولات مورد نظر در حجم وسیع دارید، کافی است تا از طریق مراکز آنلاین معتبر به کار اقدام ورزیده و انواع محصولات مورد نیاز خود را بدون هیچ گونه دردسری خریداری نمایید.

لیست قیمت پاستیل در سال جدید

لیست قیمت پاستیل در سال جدیدبا توجه به نوسانات قیمت هر یک از محصولات در سال 97 و سال 98، قیمت انواع پاستیل ها در سال جدید نیز با تغییراتی همراه بوده است. از همین رو نمی توان قیمت واحدی را برای این محصول اعلام کرد.
اگر مایل به کسب اطلاع از قیمت روز پاستیل ها در بازار می باشید، کافی است تا از طریق نمایندگی های فروش حاضر در این سایت اقدام کرده و در این صورت می توانید:

 • هم از جریان قیمت ها مطلع شوید.
 • هم محصول جدید و درجه یکی را در این زمینه مورد خریداری قرار دهید.

پخش فله ای انواع پاستیل های ایرانی و خارجی

پخش فله ای انواع پاستیل های ایرانی و خارجیهر یک از مراکز پخش که در عرصه توزیع انواع پاستیل ها فعال هستند، انواعی از پاستیل های ایرانی و خارجی را روانه بازار فروش و در نهایت حیطه مصرف ساخته و بدین ترتیب درخواست های موجود در این زمینه را به موقع پاسخ می گویند. با فعالیت های به موقع مراکز پخش، دیگر هیچ نوع مشکلی در جهت تامین پاستیل در بازار وجود نداشته و در نتیجه همه فروشگاه ها و مراکز فروش از این محصول غنی می شوند.

ضمن این که باید گفت برخی از مراکز پخش به منظور خدمات دهی مثبت بیشتر، اقدام به فروش پاستیل عمده به صورت مستقیم به خریداران عمده پرداخته و این محصولات را به قیمت درب کارخانه به پای آن ها محاسبه می کنند.
در این حالت مشتریان از طریق این مراکز، مستقیماٌ به کارخانجات تولید کننده وصل شده و در این میان سودی عاید این مراکز که به عنوان معرف عمل کرده اند، خواهد شد.

پس اگر شما خواستار خرید مستقیم پاستیل به صورت عمده می باشید نیز می توانید از این طریق اقدام کرده و در نهایت به امر مورد نظر دسترسی یابید.