مرکز فروش پاستیل | پخش عمده انواع پاستیل

مرکز فروش پاستیل عرضه کننده انواع پاستیل های رنگی و در طعم های مختلف می باشد. این خوراکی یکی از مواد مورد علاقه در بین افراد مختلف به ویژه بین کودکان و خردسالان می باشد. ماده اصلی تشکیل دهنده پاستیل را مواد ژلاتینی تشکیل می دهند که این مواد برای استحکام استخوان بسیار مفید می باشند. برای اولین بار، هانس ریگل با اضافه کردن ژلاتین به آب نبات به ترکیبی شبیه پاستیل دست یافت . این فرد مدیر یک شرکت آلمانی بود که اولین پاستیل ها را که به شکل خرس بودن ابداع کرد. طبق اطلاعات موجود در منابع مختلف استفاده از پاستیل از زمان فراعنه مصر رواج داشته و در بین مصریان مورد استفاده قرار می گرفته است. اولین شکلی که پاستیل داشت شکل خرس بود که به مرور زمان اشکال دیگری نیز مانند کرم، توت فرنگی و آلبالو به آن اضافه شدند. مصرف به موقع و درست انواع پاستیل به عنوان نوعی میان وعده می تواند تامین کننده نیاز بدن به مواد غذایی موجود در پاستیل باشد. همان طور که اشاره شد ژلاتین ماده اصلی تشکیل دهنده پاستیل می باشد که برای سلامت استخوان ها بسیار مفید است. از این رو مصرف درست و به هنگام پاستیل می تواند سلامت و استحکام مفاصل را به همراه داشته باشد.

مرکز فروش پاستیل | پخش عمده انواع پاستیل

بهترین نوع و برند پاستیل در بازار ایران

بهترین نوع و برند پاستیل در بازار ایرانشرکت های تولید کننده پاستیل با برند های مختلفی مشغول به فعالیت می باشند که برخی در این زمینه به بهترین برند در میان انواع تولید کنندگان تبدیل شده اند. ماده اصلی تشکیل دهنده انواع پاستیل خارجی و ایرانی، ژلاتین است که متخصصان تغذیه برای محکم شدن استخوان ها و همچنین کسانی که به شکستگی استخوان دچار شده اند مصرف آن را توصیه می کنند. از این رو بهترین و برترین برند های تولید کننده این نوع شیرینی پر طرفدار با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت به ساخت و تولید این محصول اقدام می کنند. خرید پاستیل فله ای یکی از راه های خرید آن می باشد که موجب تهیه آن با قیمت ارزان تر خواهد شد. هر کدام از نمونه پاستیل های موجود در بازار دارای قیمت خاصی است. مثلا قیمت پاستیل ببتو از قیمت پاستیل ویدال متفاوت است. علاوه بر این نوع بسته بندی و شکل این تولیدات از یکدیگر متفاوت است که به راحتی قابل شناسایی از یکدیگر می باشد.

معرفی مدل های مختلف پاستیل

معرفی مدل های مختلف پاستیلمدل های مختلفی از پاستیل در بازار وجود دارد که هر کدام شکل و طعم خاصی دارند اما ماده اصلی تشکیل دهنده همه آنها ژلاتین است. پاستیل بسته بندی، پاستیل هاریبو، پاستیل پیتزایی، پاشتیل نوشابه ای، و انواع پاستیل ایراتی از جمله مدل های مختلف پاستیل می باشند. یکی از انواع پاستیل که در بین ایرانیان دارای طرفداران بسیاری است انواع پاستیل نوشابه ای است که افراد از آن خاطره های زیادی دارند. این پاستیل ها طعم نوشابه را می دهند و به همین دلیل مزه خاصی داشته و خریداران زیادی نیز دارد. پاستیل فله ایرانی در طعم های مختلف و اشکال متنوع در بازار به فروش می رسد.

مراکز پخش انواع پاستیل ایرانی و خارجی

مراکز پخش انواع پاستیل ایرانی و خارجیدر مراکز پخش و توزیع، فروش پاستیل خانگی نیز صورت می گیرد. علاوه بر این مدل فروش پاستیل مخلوط نیز که به صورت ترکیبی از طعم ها و رنگ های مختلف می باشند نیز توسط این مراکز به مکان های مختلف ارسال می شود. خرید پاستیل خرسی، آلبالویی، توت فرنگی و نوشابه ای نیز از این مراکز پخش و توزیع به سراسر کشور صورت می گیرد. این مراکز همچنین توزیع کننده انواع پاستیل ایرانی و خارجی می باشند. قیمت پاستیل خارجی از انواع پاستیل های ایرانی متفاوت است و نرخ ارز تاثیر به سزایی در نرخ این محصولات دارد. فروش پاستیل خارجی به صورت فله و بسته بندی صورت می گیرد که هر کدام طرفداران خاص خود را دارد. پاستیل های فله امکان انتخاب مدل و شکل مورد نظر را به آسانی فراهم می نمایند و در مقابل پاستیل های بسته بندی شده به دلیل قرار گیری و بسته بندی از بهداشت بیشتری برخوردار می باشند. مراکز پخش و توزیع با استفاده از شیوه های مختلف حمل و نقل مانند راه های زمینی، هوایی یا آبی این کالا را به نقاط مختلف دور و نزدیک در داخل یا خارج کشور ارسال می دارند. روش های مختلفی برای پخش وجود دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پخش مستقیم
 • پخش اینترنتی
 • پخش تعاونی
 • پخش انحصاری
 • پخش مستقل
 • پخش به صورت عمده 
 • پخش از طریق فروشگاه ها و سوپر مارکت های عرضه کننده مواد غذایی

هر کدام از این شیوه های پخش توسط مراکز مختلف با توجه به امکانات در اختیار شان صورت می گیرد و موجب توزیع این کالا به نقاط مختلف می شود.

صادر کننده بهترین پاستیل از ایران

صادر کننده بهترین پاستیل از ایرانبخشی از تولید پاستیل ایرانی برای عرضه به بازار های جهانی و دیگر کشور های دنیا صورت می گیرد. این محصول در بسته بندی های مناسب و در اوزان مختلف مانند 1500 و 1000 گرمی به کشور های دیگر صادر می شود. صادرات این محصول پس از بازار یابی و نیاز سنجی به کشور های دیگر تحت نام و برند های مختلف صورت می گیرد که برخی تولید کنندگان در این زمینه توانسته اند به موفقیت هایی نایل شوند. صادر کنندگان این کالا تجار و بازرگانانی هستند که از طریق ارتباط و شناخت بازار های جهانی و نیاز آنها به ارسال و فروش این محصول می پردازند. خرید عمده پاستیل از کشور های وارد کننده روش خریدی است که به این  منظور مورد استفاده قرار می گیرد. نکته مهم در صادرات کالا از جمله پاستیل رعایت استاندارد های ملی و بین المللی تولید است که در این زمینه نقش مهمی ایفا می نماید. رعایت این نکات و حفظ نکات بهداشتی تولید از جمله مواردی هستند که یک کال را به کالای صادراتی و با کیفیت در بازار مبدل می سازند.

بزرگترین تولید کننده های پاستیل در کشور

بزرگترین تولید کننده های پاستیل در کشوریکی از راهکار هایی که بزرگ ترین تولید کنندگان پاستیل در کشور آن را هدف قرار داده و در تلاش برای تحقق آن می باشند استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولیدات خود می باشد. این امر موجب تولید محصولاتی با کیفیت برتر و قابلیت صادرات خواهد شد. از این رو بزرگترین فعالین این صنعت با رعایت استاندارد های تولید و عرضه محصولاتشان با قیمت مناسب و رعایت و احترام حقوق مصرف کننده در این زمینه توانسته اند گام های مثبتی را بردارند. در صورت حمایت دولت از این تولید کنندگان برتر زمینه فعالیت آنها گسترش یافته و خواهند توانست محصولات خود را به نقاط زیادی ارسال نمایند. از این رو به طور خلاصه آنچه که تولید کنندگان این عرصه را می تواند موفق گرداند عوامل زیر می باشند:

 • رعایت استاندارد های لازم و تعیین شده از سوی موسسه استاندارد کالا
 • تاییدیه از سوی سازمان غذا و دارو 
 • برخوردار بودن از نشان سیب سلامت
 • رعایت حقوق مصرف کننده 
 • افزایش کیفی محصول و ایجاد زمینه برای ارتقای آن
 • عرضه تولیدات با قیمت مناسب
 • استفاده از روش های نوین تولید و خلق روش های جدید
 • معرفی محصول به بازار های داخلی و خارجی 
 • بسته بندی مناسب و شکیل

ویژگی های پاستیل درجه یک

ویژگی های پاستیل درجه یکهمان طور که اشاره شد، پاستیل ترکیبی از شکر، ژلاتین و آب است که در واقع پاستیل همان ژله کم آب است. رنگ های خوراکی نیز ترکیبی دیگر از این محصول می باشند که در نهایت تشکیل دهنده این خوراکی شیرین و لذیذ هستند. از این رو ترکیب درست و انتخاب مواد اولیه مناسب می تواند منجر به تهیه و تولید انواع پاستیل درجه یک شود. این محصولات امروزه با استفاده از طرح های مختلف مانند کرم، قورباغه، توت فرنگی، و دندان مصنوعی و دیگز شکل ها تولید شده و به شکل بسته بندی یا فله ای در بازار موجود می باشد. اشکال مختلف این تولیدات در بازار قابل تهیه هستند و یکی از خوراکی های پر طرفدار به ویژه در بین کودکان می باشند. بنابراین مهمترین نکته که تعیین کننده کیفیت این محصول می باشند استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب است.

خریداران انواع پاستیل به قیمت تولید

خریداران انواع پاستیل به قیمت تولیدخریداران پاستیل را افراد مختلفی تشکیل می دهند. شکل، مزه و طعم انواع پاستیل های موجود در بازار ترغیب کننده افراد کوچک و بزرگ برای خرید و استفاده از این محصول می باشد. گروه های مختلف با توجه به مقدار نیاز خود به این ماده آن را تهیه و خریداری می نمایند. مثلا فروشگاه های بزرگ انواع این محصول را به قیمت تولید تهیه کرده و به فروش می رسانند. در مقابل خرید افراد و خانواده ها به صورت جزیی بوده و ممکن است اشکال مختلف آن به صورت بسته بندی شده یا فله ای انتخاب شوند. از این رو در صورت خرید عمده می توان انواع پاستیل را با قیمت مناسب و ارازن تر از نرخ بازار تهیه نمود.

خرید عمده پاستیل به قیمت ارزان

خرید عمده پاستیل به قیمت ارزانیکی از راه  های تهیه پاستیل ارزان قیمت، خرید عمده آن می باشد. خرید و فروش پاستیل نوشابه ای و دیگر انواع پاستیل به روش عمده از جمله مهمترین روش های خرید این کالا در حجم زیاد است. خرید عمده بهترین روش و مناسب ترین راه برای خرید انواع ارزان قیمت پاستیل می باشد. در این نوع خرید عمده فروشان با تامین کنندگان در ارتباط بوده و از طریق شبکه های توزیع و پخش این کالا را در بین فروشگاه های مختلف توزیع می نمایند.

قیمت روز پاستیل ایرانی

قیمت روز پاستیل ایرانیفروش اینترنتی پاستیل از طریق بسیاری از سایت های موجود در وب و صفحات اینترنتی صورت می گیرد. قیمت روز انواع پاستیل ایرانی را نیز می توان از این صفحات به دست آورد. در فروشگاه های اینترنتی انواع مختلف پاستیل به همراه مشخصات، وزن و دیگر اطلاعات در معرض دید کاربران سایت قرار داده می شود. از طریق این فروشگاه ها می توان هر مقداری از پاستیل را که نیاز داشت به صورت فله یا بسته بندی در مدل های مختلف تهیه نمود. نکته قابل توجه در این مورد خرید از سایت های معتبر فروش می باشد که از اهمیت خاصی برخوردار است. نشان سیب سلامت از جمله نشان هایی است که سالم بودن محصولات غذایی را تضمین می نمایند. از این رو توجه به این نشان برای خرید بسیار مهم است.

فروشندگان بهترین برند های پاستیل خارجی و ایرانی

فروشندگان بهترین برند های پاستیل خارجی و ایرانیبهترین برند های تولید کننده انواع پاستیل خارجی و داخلی توسط فروشندگان آن به خریداران و مشتریان اعلام می شود. این افراد عرضه کننده انواع مدل های مختلف پاستیل در رنگ ها و طعم های مختلف و به اشکال فله ای یا بسته بندی می باشند که هر کدام دارای طعم های خاص خود است. فروشندگان انواع پاستیل در کشور نقاط مختلف آن پراکنده هستند. سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها از جمله فروشندگان و عرضه کنندگان پاستیل های بسته بندی می باشند. پاستیل های فله ای نیز معمولا در مراکز خرید به مشتریان عرضه می شوند. در این مدل خریداران خود به انتخاب نمونه پاستیل مورد نظر از بین انواع مختلف پاستیل پرداخته که در واقع نوعی مزیت خرید در این شیوه وجود دارد. 

پرفروش ترین پاستیل در بازار های داخلی

پرفروش ترین پاستیل در بازار های داخلیپاستیل ها در طعم ها و اشکال مختلفی تولید می شوند که بر همین اساس دارای طرفداران و خریداران خاصی هستند. در بازار های داخلی کشور انواع پاستیل های خارجی و داخلی به فروش می رسد که هر کدام مشتریان خاص خود را دارا می باشند. پاستیل های بسته بندی شده طبق توصیه موسسه استاندارد و همچنین سازمان بهداشت باید دارای نشان سیب سلامت باشند که نشان دهنده کیفیت مطلوب آنها می باشد. از این رو پر فروش ترین نوع این کالا ها انواع مرغوب و با کیفیت آن را تشکیل می دهند که در آنها از مواد اولیه مناسب و درجه یک استفاده شده است. از طرفی رنگ های مورد استفاده در انواع پاستیل نیز باید از رنگ های مجاز باشد که از سوی سازمان بهداشت به تولید کنندگان اعلام شده است و معمولا از هفت رنگ تشکیل شده است.

نمایندگی فروش پاستیل های ارزان قیمت

نمایندگی فروش پاستیل های ارزان قیمتیکی از راه های خرید انواع پاستیل ارزان قیمت، نمایندگی های فروش می باشند. انواع پاستیل ایرانی و خارجی در این مراکز به مشتریان عرضه می شوند. تاسیس این مراکز و دفاتر فروش برای عرضه مستقیم تولیدات شرکت های سازنده پاستیل صورت می گیرد. از این رو این مراکز و نمایندگی ها به عنوان مرکزی معتبر برای تهیه انواع پاستیل در اشکال مختلف می باشند. نمایندگی های فروش در شهر های مختلف امکان دسترسی به انواع پاستیل را به صورت فله یا بسته بندی شده فراهم نموده و آن را به فروش می رسانند. هر کدام از تولید کنندگان پاستیل در کشور تولیدات خود را با نام و برند مشخصی روانه بازار های داخلی و برخی نیز به کشور های دیگر صادر می کنند. این مراکز همچنین عرضه کننده نمونه تولیدات جدید و  اشکال متفاوتی از پاستیل می باشند که در بین خریداران دارای طرفداران خاص خود می باشد.