فروش پاستیل خرسی هاریبو به صورت عمده

فروش پاستیل خرسی هاریبو در بسته بندی های یک کیلویی و به صورت عمده از طریق نمایندگی و ارسال به تمام شهرهای ایران انجام می گیرد.

این پاستیل یکی از محبوب ترین پاستیل های موجود در دنیا است.

پاستیل خرسی یادآور خاطرات کودکی خیلی از مردم در این روزهاست.

این پاستیل خوشمزه در بسته بندی های متنوع در بازار موجود است که بسته به سفارش مشتری اقدام به تهیه و ارسال می شود.

شاید برای شما جالب باشد که از تاریخچه پاستیل های خرسی هم  اطلاعاتی داشته باشید. آنها برای اولین بار در دهه ۱۹۲۰ میلادی در آلمان و توسط قنادی به نام «هانس رایگل» از شهر بن عرضه شدند که دو سال قبل از آن، شرکت شیرینی پزی Haribo را راه اندازی کرده بود.

در حال حاضر تقریبا در همه سوپرمارکت ها و فروشگاه های عرضه کننده شیرینی و شکلات، بسته های پاستیل های خرسی هاریبو را می توان مشاهده کرد که در اندازه ها و رنگ های متنوع در حال فروش هستند. این پاستیل ها از مخلوط شکر، سیروپ گلوکز، نشاسته، طعم دهنده، رنگ غذا، اسید سیتریک و ژلاتین تهیه می شوند.
شرکت هاریبو از مغز استخوان حیوانات به عنوان ژلاتین در ساخت پاستیل های خود استفاده می کند. به همین خاطر در کشورهایی همانند ترکیه که گوشت خوک مصرف نمی کنند و آن را حرام می دانند، این ژلاتین از گاو گرفته می شود. کارخانه هاریبو در ترکیه پاستیل های خود را با ژلاتین گرفته شده از گاو یا ژلاتین گیاهی (پکتین) تهیه می کند که مناسب رژیم های گیاهخواری نیز می باشد.
پاستیل های خرسی یکی از سالم ترین خوراکی ها برای کودکان بشمار می رود.
امروزه، پاستیل های خرسی به عنوان یک مولتی ویتامین برای کودکان عمل می کند به طوری که سرشار از انواع ویتامین هایی همانند C، D و B می باشد. همچنین حاوی زایلیتول هم هستند که از پوسیدگی دندان پیشگیری می کند.
فروش پاستیل خرسی و دیگر پاستیل های ایرانی و خارجی توسط نمایندگی پخش پاستیل و شکلات در تهران انجام می گیرد.
در صورت خرید این نوع پاستیل می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.